Vzdělávání, které Vás bude bavit

  • Vybíráme pro vás lektory, kteří učí, co opravdu dovedou, a mají nejen teoretické ale i praktické zkušenosti
  • Preferujeme minimum teorie a maximum praxe
  • Sami se neustále vzděláváme a přinášíme Vám inovativní techniky vzdělávání z celého světa.
  • Vyvíjíme dlouhodobé a návazné kurzy, abyste se mohli ve své oblasti stále zlepšovat.
  • V případě speciálních požadavků, pro které nenajdete odpovědi ve standardním školením, pro Vás rádi uspořádáme školení na míru, které zohlední Vaše potřeby.

Kalendář

Nejbližší termíny školení

9. - 11. 9. 2020

Servant Leader - Skupina C - 4. setkání (Hladov)

17-18. 9. 2020

Certified Scrum Master - ONLINE

21. 9. 2020

Ekosystém agilních roadmap (Praha)

21. - 22. 9. 2020

Agile QA (Praha)

22. 9. 2020

Agilní HR (Praha)

12. 10. 2020

Analýzy a sběr požadavků v agilním prostředí (Praha)

15. 10. 2020

Fungující firemní inovace (Praha)

15. - 16. 10. 2020

Certified Scrum Product Owner (CSPO) (Praha)

15. - 16. 10. 2020

Advanced Certified ScrumMaster (A-CSM) (Praha)

15. - 16. 10. 2020

Management 3.0 (Praha)

23. - 24. 11. 2020

Certified Scrum Master  (CSM) (Praha)

26. - 27. 11. 2020

Management 3.0 Fundamentals ONLINE Workshop

7. - 8. 12. 2020

Moderní rozvoj týmů (Brno)

9. - 11. 12. 2020

Servant Leader - Skupina D - 1. setkání

Nabídka školení

Agilní HR

Stále více organizací se mění na agilní. To vyžaduje nejen nové a odlišné kompetence lidí v rámci organizace ale i zásadní posun tradičních postupů k flexibilitě v oblasti lidských zdrojů. Workshop je navržen specificky pro potřeby HR ve světě agility a je veden interaktivní formou, kde budou mít účastníci prostor diskutovat konkrétní situace z jejich organizací.

Termín: 22. 9. 2020
Lokalita: Praha

Certified Scrum Master ONLINE

Dvoudenní kurz certifikovaný od Scrum Alliance  poskytuje přehled o všech aspektech Scrumu. Projdeme veškeré potřebné znalosti, abyste po skončení kurzu mohli implementovat Scrum ve Vašich organizacích. Kurz je veden interaktivní formou s bloky přednášek, cvičení, diskuzí a je také obohacen zkušenostmi z praxe světově uznávaného lektora Benjamina Sommera.

Termín: 17. - 18. 9. 2020
Lokalita: ONLINE

Certified Scrum Product Owner

Dvoudenní kurz certifikovaný od Scrum Alliance vás podrobně seznámí s agilním způsobem řízení produktu. Po skončení kurzu budete připraveni na roli Product Ownera a budete rozumět principům Scrum procesu a Agilního produkt managementu.

Termín: 15. - 16. 10. 2020
Lokalita: Praha

Management 3.0

Mnohé organizace v současnosti opouštějí tradiční, hierarchické modely a experimentují s flexibilnějšími přístupy řízení. Posláním holandského přístupu Management 3.0 je hledat praktické způsoby, jak dosahovat cílů prostřednictvím týmové práce a jak zvyšovat spokojenost lidí v práci. Workshop přináší konkrétní, okamžitě použitelné nástroje na rozvoj jednotlivců, týmů a organizací a nabízí to nejlepší z agilního leadershipu.

Termín: 15. - 16. 10. 2020
Lokalita: Praha

Advanced Certified ScrumMaster

Začlenění hodnot a agilních principů do Vaší práce vyžaduje usilovnost a závazek k neustálému zlepšování. Dvoudenní certifikovaný workshop od Scrum Alliance je určen pro Certified ScrumMastery, kteří již mají roční praxi a chtějí učinit další krok v učení, aby se stali skutečnými odborníky.

Termín: 15. - 16. 10. 2020
Lokalita: Praha

Analýzy a sběr požadavků v agilním prostředí

Vyvíjíte tlak na doručování v IT týmech a divíte se, že kýžený efekt nepřichází? Hledejte příčiny hned na vstupu. Na workshopu se zaměříme na dvě oblasti, které se v agilním prostředí provádí výrazně jinak a mají významný dopad a to na sběr požadavků a jejich formu a analýzy a jejich provádění.

Termín: 12. 10. 2020
Lokalita: Praha

Manažerská agilita na operační úrovni

Jak vybudovat kulturu otevřenosti a zpětné vazby? Agilní transformace je o změně kultury a tudíž o chování vedení, managementu a zaměstnanců. Vlastnictví, odpovědnost a aktivní chování na úrovni managementu ani týmů nevznikne samo, ale je třeba je u vedoucích i zaměstnanců rozvíjet.

Nejbližší termín: 16. 9. 2020
Lokalita: Bratislava

Ekosystém agilních roadmap

Od vize produktu a experimentů k agilním roadmapám.  Workshop pokrývá celý širší kontext produktového managementu v agilitě, nevěnuje se pouze roadmapám, protože jejich konstrukce vyžaduje splnění a fungování vícero nezbytných předpokladů.

Nejbližší termín: 21. 9. 2020
Lokalita: Praha

Servant Leader

Komplexní roční tréninkový program, jehož cílem je rozvoj osobnostních kompetencí managementu při práci s lidmi. Program je určený pro všechny, kteří pracují v týmu, anebo mají na starost tým lidí a mají zájem zdokonalit se v oblasti respektujícího se leadershipu. Jednotlivá setkání jsou zaměřená na dvě oblasti, osobnostní rozvoj a rozvoj technik.

Termín: Skupina D, 1. setkání 9. - 11. 12. 2020
Lokalita: připravujeme

Agile QA

Mění se jak plánujeme, vyvíjíme, doručujeme, myslíme a logicky tedy i jak testujeme. Přesněji řečeno, celá oblast kvality se mění a v duchu Agile se vše zrychluje, zkracuje a posouvá doleva. Ale cíle zůstávají pořád stejné - doručit software, který funguje a přináší hodnotu.

Nejbližší termín: 21. - 22. 9. 2020
Lokalita: Praha

Fungující firemní inovace

Na workshopu zjistíte jak a kde je možné začít s inovacemi, jaké jsou nezbytné předpoklady k inovacím a jaká je role managementu v inovačním procesu. Naučíte se inovační techniky a procesy, odhalíte typické anti-vzory, nejen z pohledu způsobu práce interního startupu, ale také z pohledu jeho zařazení do organizační struktury. Upozorníme vás také na rizika spojená s inovacemi a důležitost osobního postoje a myšlení zapojených lidí.

Nejbližší termín: 15. 10. 2020
Lokalita: Praha

Agilní kontrakty, nákup a výběrová řízení (RFP)

Agilní principy a techniky jsou aplikovány v mnoha oblastech podnikání, nejen při vývoji softwaru a produktů. Jednou z takových oblastí jsou také Agilní kontrakty, nákup a agilní výběrová řízení. V oblastech, kde je to možné a vhodné se aplikuje agilní mini-projekt místo zdlouhavého papírového procesu.

Nejbližší termín: připravujeme
Lokalita:  připravujeme

Moderní rozvoj týmů

Dvoudenní certifikační workshop vychází z mezinárodně uznávaného modelu rozvoje týmu „Raketového modelu“. Chcete by Váš tým pracoval efektivně? Raketový model je způsob, jak uchopit týmovou spolupráci a zároveň sada konkrétních nástrojů, které Vás naučíme používat pro zlepšení. Model je vhodný jak na analýzu týmů, tak i na zvýšení týmové motivace a zlepšení efektivnosti týmu.

Termín: 7. - 8. 12. 2020
Lokalita: Brno

NE jako základ produktového managementu

Největší výzvou v oblasti řízení produktů je plánování a prioritizování požadavků. Jaké nápady či požadavky můžeme potvrdit realizovat nyní a které naopak musí počkat? Tlak zákazníků na nové funkce produktů je v mnoha firmách velký. Na workshopu podrobně probereme, co by mělo předcházet Vašemu rozhodnutí, tak abyste se nedostávali do problémů s nedodržením termínů, či nedodávali produkty jejichž funkce nejsou potřebné.

Termín: 28. 7. 2020
Lokalita: Brno

Management 3.0 Fundamentals Online Workshop

Naučte se základy agilního leadershipu Management 3.0 online! Náš nový desetihodinový workshop obsahuje nejhodnotnější techniky a moduly Management 3.0 včetně tématu virtuálního leadershipu. Workshop je určen pro manažery, teamleadery, agilní kouče, scrum mastery, projektové manažery, HR specialisty, konzultanty a všechny ty, kteří chtějí zefektivnit týmovou práci na dálku.

Termín: 26. - 27. 11. 2020
Lokalita: ONLINE

Certified Scrum Master

Dvoudenní kurz certifikovaný od Scrum Alliance  poskytuje přehled o všech aspektech Scrumu. Projdeme veškeré potřebné znalosti, abyste po skončení kurzu mohli implementovat Scrum ve Vašich organizacích. Kurz je veden interaktivní formou s bloky přednášek, cvičení, diskuzí a je také obohacen zkušenostmi z praxe světově uznávaného lektora Benjamina Sommera.

Termín: 23. - 24. 11. 2020
Lokalita: Praha

IČ: 25071505
DIČ: CZ25071505

Adresa:
Edutrea s.r.o., Jeremenkova 17, Praha 4

Kontakt:
info@edutrea.cz

Scroll to top