Náš tým, konzultanti, lektoři

Edutrea je tým odborníků, z nichž všichni mají bohaté zkušenosti s vedením procesů, řízení projektů a implementací agilní metodiky v rámci různých typů organizací. Těžíme z týmové spolupráce, kde jsme v požadavcích našich klientů schopni vyjít vstříc i velkým výzvám.

Jaroslava Ceplechová

Jarka pomáhá společnostem pochopit agilní přístup, motivovat je na jejich cestě a změnit své myšlení prostřednictvím vzdělávacích kurzů, pořádáním odborných akcí i budováním týmu odborníků a nastavení spolupráce u klientů. Vyvíjí a organizuje inspirativní akce pro česko-slovenskou agilní komunitu a zkušenosti má i s organizováním a s přípravou mezinárodních akcí. Zaměřuje se nejen na odborný obsah, ale také učení se praxí, nekonvenční formáty, vytváření sítí a sdílení odborných zkušeností.

Jaroslav Procházka

Jarek se společně s firmami a jejich lídry snaží budovat agilní a inovační kulturu tam, kde to dává smysl a kde jsou tomu lidé nakloněni. Zkušenosti sbíral přes 13 let v různých rolích (od vývojáře, přes projekťáka a produkťáka až po agilního kouče) v inovačních a agilních projektech a transformacích v mnoha malých a středních českých firmách, velkých mezinárodních korporacích i českých institucích. Jeho přístup je hodně o spolutvorbě s týmy, koučování, mentoringu, stínování, hrách a simulacích.

Zdeněk Macháček

Zdeněk se zaměřuje na strategické poradenství, vzdělávání a popularizaci nových trendů businessu a podnikového IT. Také se specializuje na využití agilních a Lean Start-up přístupů při vytváření nových produktů a služeb. Pomáhá také firmám s uplatňováním agilních přístupů do jejich vlastního fungování. Při těchto konzultacích využívá svých bohatých zkušeností z široké škály IT projektů i dlouhodobé zkušenosti ze samotného vývoje.

Benjamin Sommer

Benjamin je profesionální agilní kouč, trenér a inovační mentor. Je celosvětově uznáván jako odborník na agilitu a scrum a je držitelem dvou nejvyšších certifikátů v oboru: CST (Certified Scrum Trainer) a CEC (Certified Enterprise Coach) u Scrum Alliance. Zaměřuje se na pomoc organizacím dosáhnout obchodní agility, aby produktové týmy zrychlily svoji práci a poskytly větší hodnotu.

Vojtěch Barta

Vojta se v oblasti QA, Testování a Agile pohybuje už dvanáctý rokem. Pracoval jak v kolokovaných tak distribuovaných týmech, kdy jeho cílem bylo vždy doručit reálnou hodnotu v očekávané kvalitě. QA je daleko více než jen testování, ale testování je a vždy bude důležitou součástí každého projektu. Své praktické zkušenosti předává formou školení či konzultací. Má rád harmonii a rovnováhu mezi strukturovanými a nestrukturovanými přístupy.

Jiří Zámečník

Jirka má mnohaleté zkušenosti s budováním a vedením agilních teamů v R&D se zaměřením na vnitro-teamovou komunikaci a teamovou efektivitu. Ve své práci využívá hlubokých znalostí agilních principů a zdravého rozumu v kombinaci s citem pro situace a lidi, kteří se v nich vyskytují. Své zkušenosti předává formou školení, kde se opírá o reálné zkušenosti s implementací paradigmat, které často dobře vypadají v učebnicích, ale realita jejich zavádění je mnohdy komplikovaná.

Jaroslav Orság

Jaro je srdcem vývojář a velmi rád se obklopuje fascinujícími technologiemi. Také má rád, když požadavky dávají smysl a když je pracovní prostředí motivující. Vidět, že produkt, na kterém pracuji, neskončí v šuplíku, ale u někoho, kdo ho potřebuje, je k nezaplacení. Podporuje sdílení zkušeností v agilní komunitě, jeho současná role v Edutrea je hlavně jako moderátor Open Space Technology.

IČ: 25071505
DIČ: CZ25071505

Adresa:
Edutrea s.r.o., Jeremenkova 17, Praha 4

Kontakt:
info@edutrea.cz

Scroll to top